15 sierpnia 2013

flight details

Hi,

Od wczoraj na moim profilu widnieją szczegóły lotu do NYC!
O 9.35 wylatuję z lotniska Berlin, Tegel. Po 9 h i 5 min lotu, o godzinie 12.40 wyląduję na lotnisku Newark, w NJ

Lecę z czterema Niemkami z APiA i z trzema dziewczynami z innej agencji, więc... English please!


Jestem tym małym numerkiem 4 - 39F co oznacza, że mam miejsce przy oknie! i przy toalecie haha! Jedna Niemka siedzi obok mnie więc mam nadzieję, że usłyszę trochę Angielskiego...


W czwartek po orientation, o godzinie 18.30 mam samolot do San Francisco, po 6 godzinach lotu, z przesunięciem czasu wyląduję w raju o 21.30 :)

We wtorek ostatni raz rozmawiałam z moją rodzinką przed przyjazdem, ponieważ dziś pojechali na Hawaje! Wrócą dzień przed moim przyjazdem, a już na następny dzień jedziemy na 4 dni w góry do Nevady z okazji urodzin hosta - aaaaaaa!
Rozmowę rozpoczęła mała od pytania "Dżoana, cieszysz się że już za niedługo będziesz tu z nami?" i moje serce zmiękło po raz kolejny... Na każdym Skype dzieci rozmawiały ze mną, jakby mnie już dobrze znały i mam nadzieje, że to się nie zmieni po przyjeździe... że będą wiedziały, że ta "Dżoana" sprzed komputera to ta sama "Dżoana" tu i teraz i że będą tak samo kochane! Miałam okazje widzieć je w różnych 'dziecięcych' momentach i jestem nimi totalnie oczarowana!  Moja Mama chciała poznać Host Family i tak oto stałam się tłumaczem na pół godziny, haha był ubaw! Host Mom zapewniła moją mamę, że będzie się mną opiekowała jak swoimi dziećmi i teraz moja Mamcia jest nimi tak samo oczarowana jak ja :)

Czuje się mega szczęściarą, że trafiłam właśnie na nich i mam nadzieję, że TAM, w gorącej Californii to wszystko będzie tak samo piękne!

Patrze na zegarek i jest 00:25 co oznacza, że do wyjazdu zostało 10 dni... 10 dni! ale jak to? już?
Z jednej strony już chce tam być a z drugiej spędzić jeszcze trochę czasu tutaj, nacieszyć się wszystkimi, wszystkim...


Love,
J.

5 komentarzy:

  1. ja niedawno miałam jeszcze miesiąc, a na moim liczniku są dwa dni, ale damy radę, bo kto jak nie my :))

    OdpowiedzUsuń
  2. "Jedna Niemka siedzi obok mnie.."
    Przypadek? Nie sądze!
    Hahahaha

    OdpowiedzUsuń